Dobiegł końca Otwarty e-Puchar Europy w Taekwon-Do. W związku z pandemią były to drugie międzynarodowe zawody zorganizowane przez Międzynarodową Federację w zdalnej formule.

Poznański klub wystawił sześcioro zawodników, którzy rywalizowali w konkurencji układów formalnych. W zaciętej rywalizacji, troje zawodników z Wielkopolski wywalczyło najwyższe pozycje zdobywając medale.

Złoty medal zdobył Mateusz Terpiński w kategorii wiekowej 15-17 lat (zielone pasy)
Srebrny medal zdobyła Julia Świder w kategorii wiekowej 12-14 lat (czerwone pasy)
Brązowy medal zdobył trener Jarosław Wójcik w kategorii wiekowej 18-40 lat (stopnie mistrzowskie IV-VI DAN).

Pozostała trójka zawodników z Poznania również wykazała się duchem walki. Poziom walki był bardzo wysoki, czego doświadczyli wszyscy zawodnicy, a o wynikach często decydował pojedynczy głos sędziego.

Na pozostałych miejscach uplasowali się zawodnicy:

Na piątej pozycji Magdalena Gołębiewska w kategorii wiekowej 12-14 lat (zielone pasy). Tę samą pozycję wywalczył Karol Domański w kategorii wiekowej 18-40 lat (czerwone pasy). Dziewiąte miejsce uzyskał Liwiusz Politański uczestniczący w kategorii 15-17 lat (stopnie mistrzowskie I DAN).

Na jesieni odbędą się kolejne zawody rozgrywane w podobnej formule. Tym razem będą to e-Mistrzostwa Świata w Taekwon-Do.