Wypadek Kruszewo - foto: KWP w PoznaniuDo tragicznego wypadku drogowego doszło na drodze wojewódzkiej nr 182 w okolicy miejscowości Kruszewo. W nieustalonych okolicznościach zderzyły się samochód osobowy z ciężarowym.

W wyniku wypadku jedna osoba poniosła śmierć na miejscu. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.Do wypadku doszło w poniedziałek, 11 kwietnia. Z zebranych do tej pory informacji wynika, że pojazd ciężarowy, kierowany przez 58. letniego mieszkańca Sierakowa, zderzył się czołowo z osobowym renault, za kierownicą którego siedział 37. letni mieszkaniec Lubicza Wielkiego.

 

Wypadek Kruszewo - foto: KWP w Poznaniu

Wypadek Kruszewo - foto: KWP w Poznaniu

W wyniku wypadku kierowca osobówki poniósł śmierć na miejscu. Pasażerka, 10. letnia dziewczynka z ogólnymi obrażeniami została przewieziona do szpitala.

Na miejsce skierowany został specjalistyczny sprzęt drogowy, za pomocą którego wyciągnięto z rowu uszkodzony samochód ciężarowy. Na czas usuwania skutków zdarzenia policjanci zorganizowali objazdy.

Ruch na drodze został przywrócony po kilku godzinach. Okoliczności wypadku będzie teraz wyjaśniać Wydział Dochodzeniowo - Śledczy Komendy Powiatowej Policji w Pile.

Źródło: KWP w Poznaniu