Joga. Poznań - Stary BrowarOd początku czerwca można uczestniczyć w cotygodniowych otwartych zajęciach z jogi w Parku przed Starym Browarem. Ćwiczenia, na które zapraszają trenerzy z "Magiel Fitness Klub" odbywają się w każdy wtorek o godzinie 18.00. Natomiast dla bardziej dynamicznych form aktywności fizycznej, instruktorzy nowej butikowej siłowni "Harder" przygotowali czwartkowe treningi obwodowo-stacyjne.

Do wspólnych zajęć można dołączyć w każdy wtorek o godzinie 18.00. Zajęcia prowadzone są nieodpłatnie, wystarczy przynieść swoją matę oraz założyć wygodny strój, zapewniający swobodę ruchu. Pierwsze ćwiczenia jogi odbędą się 4 czerwca. Zajęcia poprowadzą instruktorzy z poznańskiego Fitness Klubu Magiel. Program ćwiczeń dostosowany jest także dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z jogą.

Dla amatorów dynamicznych form aktywności fizycznej niespodziankę przygotował nowy butikowy klub fitness "Harder" mieszczący w Starym Browarze (otwarty zostanie w lipcu). Już 6 czerwca rozpocznie się seria aktywnych darmowych treningów z instruktorami siłowni. Zajęcia w parku Starego Browaru odbywać się będą w każdy czwartek o godzinie 18.00. Trwać będą godzinę. Obejmować będą m.in. początkową rozgrzewkę stretching.

Kompleksowy trening "Harder" bazuje na metodzie obwodowej (ćwiczenia zwiększające wytrzymałość i poprawiające kondycję) i stacyjnej (ćwiczenia poszczególnych grup mięśniowych). Zajęcia stworzono z myślą o osobach, które dążą do uzyskania wszechstronnej sprawności, szybkiej eliminacji tkanki tłuszczowej i wzmocnienia całego ciała. Trenerzy pokażą, jak poprawnie wykonywać ćwiczenia wielostawowe bazujące na ruchach anatomicznych. Każdy trening będzie dedykowany innym partiom ciała. Dostępne będą też różne przyrządy, takie jak kettlebell, skakanka, hantle, maty, stepy i sztangi.