We wtorek nieznany sprawca napadł na punkt bankowo - kasowy przy ul. Maksymiliana Kolbe w Pile.

Po sterroryzowaniu pracowników placówki przedmiotem przypominającym broń palną, napastnik skradł pieniądze. Policja poszukuje sprawcy napadu.Do zdarzenia doszło we wtorek w punkcie bankowo - kasowym przy ulicy Maksymiliana Kolbe w Pile. Około godziny 11.25 do placówki wszedł zamaskowany sprawca, który przy pomocy przedmiotu przypominającego broń palną sterroryzował pracowników.

Napastnik zażądał wydania pieniędzy, a kiedy je otrzymał, szybko wybiegł z budynku, kierując się w stronę ulicy Niepodległości.

 

Natychmiast po uzyskaniu informacji o napadzie na miejsce skierowana została specjalna grupa dochodzeniowo-śledcza. Na miejscu zabezpieczono również zapis monitoringu bankowego na którym utrwalony został przebieg zdarzenia.

Rysopis sprawcy:

Mężczyzna w wieku około 25 lat, ubrany w czarną bluzę z naciągniętym na głowę kapturem z kieszeniami z przodu, ciemne dżinsowe spodnie oraz ciemne sportowe buty, bluza posiadała nieokreśloną grafikę na klatce piersiowej oraz czerwone napisy na rękawach, na rękach posiadał czarne rękawiczki.

Policja zwraca się z apelem do osób rozpoznających na zdjęciu mężczyznę lub posiadających jakąkolwiek wiedzę na temat zdarzenia o pilny kontakt z Komendą Powiatowa Policji w Pile - telefon alarmowy 997.